^Przewiń do góry

  • Negocjacja cen (sprawdź)

    Dostęp do najniższych cen, zawsze aktualne promocje i wysokie rabaty na spawarki Kemppi, Esab, Bester, Lincoln, Magnum ... Pełna gwarancja i serwis producenta.

  • Bezpłatne porady (zapytaj)

    Jak i czym spawać? Jeśli nie wiesz jaką metodę spawania zastosować Mig/Mag czy Tig lub Mma do swojej produkcji, śmiało zadaj nam pytanie a na pewno postaramy się ci pomóc..

  • Pokaz w twojej firmie (nieodpłatny)

    Jeśli nie wiesz jaka spawarka sprosta twoim wymaganiom proponujemy ci pokaz urządzenia w twojej firmie dotyczy produktów firmy Esab.

Hurtownia spawarek - najlepsze spawarki w najniższych cenach!

NAJLEPSZE CENY SPAWAREK --- sprawdź --- !!! ZADZWOŃ DO NASZEGO DORADCY HANDLOWEGO TEL. 793 08 40 41 lub email: info@hurtowniaspawarek.pl
WEJDŹ W MENU Spawarki KEMPPI z lewej strony: -25% rabatu- oferujemy naszym klientom na zakup każdego urządzenia spawalniczego firmy KEMPPI. Firma Kemppi jest wiodącym producentem sprzętu do spawania łukowego oraz dostawcą rozwiązań zwiększjących wydajność spawania. Spawarki Kemppi są zaprojektowane i przetestowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach przemysłowych.
WEJDŹ W MENU Spawarki BESTER z lewej strony: -25% rabatu- oferujemy naszym klientom na zakup każdego urządzenia spawalniczego firmy BESTER. Urządzenia spawalnicze marki Bester sa produkowane w Polsce i są prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce. O ich niezawodności świadczy ponad kilkudziesięcioletnia, niegasnąca popularność wśród spawaczy. Bez względu na to czy potrzebne jest urządzenie do sporadycznych, mało wymagających prac czy też do profesjonalnego spawania, Bester sprosta zadaniu.
WEJDŹ W MENU Spawarki LINCOLN z lewej strony: -25% rabatu- oferujemy naszym klientom na zakup każdego urządzenia spawalniczego firmy LINCOLN. Urządzenia spawalnicze marki Lincoln sa produkowane w Polsce a o ich jakości świadczy wydłużona gwarancja. Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu, rozwoju oraz wytwarzaniu produktów do spawania łukowego, systemów do spawania zrobotyzowanego, produktów do cięcia plazmowego i gazowego.
WEJDŹ W MENU Spawarki ESAB z lewej strony: -30% rabatu- oferujemy naszym klientom na zakup każdego urządzenia spawalniczego firmy ESAB. Firma Esab jest światowym liderem w wielu obszarach spawalnictwa i często staje się punktem odniesienia dla jej konkurentów w zakresie innowacyjności, jakości produktów i serwisu. Jak dowodzą niezależne badania, klienci branży spawalniczej wysoko oceniają firmę Esab za jej osiągnięcia w skali światowej w dziedzinie materiałów i urządzeń spawalniczych.

Spawarki Esab Mig Mag

NAJLEPSZE  CENY - SPRAWDŹ !!! 

ZAMÓWIENIA / ZAPYTANIA TEL. 793 08 40 41   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Spawarki Esab to jedne z najpopularniejszych spawarek w Polsce, o ich jakości świadczy wydłużona gwarancja 3 lata. Hurtownia Spawarek posiada w swojej ofercie Spawarki Esab do których należą spawarki Mig/Mag OrigoMig, AristoMig, a także spawarki inwertorowe Tig CaddyTig, OrigoTig do spawania stali kwasoodpornej i nierdzewnej oraz aluminium. Hurtownia spawalnicza oferuje też spawarki inwerterowe Esab Mma CaddyArc, BuddyArc do spawania elektroda otuloną.

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Esab Origo Mag C201Origo Mig C141 - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig C151 - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mag C171 - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mag C201 - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń:   

Półautomaty z klasycznym transformatorem mocy z serii Origo Mig Origo Mag zasilane są z sieci jednofazowej 230V z max zabezpieczeniem 16A.

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Esab Origo Mig C170 3phOrigo Mig C170 3ph - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig C200 3ph - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig C250 3ph - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Półautomaty z klasycznym transformatorem mocy zasilane z sieci trójfazowej 400V charakteryzują się stabilnym i pewnym zajarzeniem łuku przy bardzo prostej nastawie parametrów spawania.

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Origo Mig C280 proOrigo Mig C280 PRO - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig C280 PRO 4WD - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig C340 PRO 4WD - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Profesjonalne półautomaty spawalnicze o wytrzymałej obudowie odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Możliwość zamontowania filtra powietrza oraz stopień  ochrony IP23 gwarantuje bezpieczną pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Urządzenia przeznaczone są do ...

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Aristo Mig C3000i U6Origo Mig C3000i - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Aristo Mig C3000i  - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń:   

Origo Mig C3000i to inwertorowe źródło prądu spawania o niewielkiej kompaktowej obudowie.Przeznaczone do spawania metodą Mig/Mag i MMA stali niskowęglowej, wysokostopowej oraz aluminium drutami o średnicy 0,6 - 1,2 mm na szpuli B-300 (15kg) w osłonie gazów (Ar/CO2, CO2 i Ar). Podajnik drutu wyposażony jest w 4-rolkowy układ podawania spoiwa. Panel MA23A posiada unikalną funkcję QSetTM.

Aristo Mig C3000i to inwertorowe źródło prądu spawania o niewielkiej kompaktowej obudowie, przeznaczone do ...

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

origomig 510Origo Mig 320 - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig 430w - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig 510w - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

 

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Wysokowydajne półautomaty spawalnicze oparte na klasycznym transformatorze mocy ze skokową regulacją napięcia spawania. Urządzenia posiadają stabilną i odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę, która posiada stopień ochrony IP 23 z możliwością pracy również na zewnątrz. Półautomaty spawalnicze przeznaczone są do spawania łukiem zwarciowym oraz natryskowym w cyklu pracy  60% prądu znamionowego stali niskowęglowej, wysokostopowej oraz aluminium. Wersja 'w' wyposażona jest w układ chłodzenie cieczy do stosowania uchwytów MIG/MAG do tego przystosowanych.

Podajnik drutu Origo Feed 30 (w) jest kompatybilny ze źródłami prądu spawania Origo Mig 320, 430 i 510. Płynna regulacja podawania drutu 1,5 do 25 m/min oraz 4-rolkowy zespół napędowy pozwala na stosowanie drutów pełnych i rdzeniowych o średnicy 0,8 - 1,6 mm. Wersja 'w' wyposażona jest w system ELP, który aktywuje pompę w chwili podłączenia uchwytu spawalniczego chłodzonego cieczą.

 

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

origomig-c420-proOrigo Mig C420w PRO 4WD - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Wysokowydajny półautomat o wytrzymałej obudowie odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Możliwość zamontowania filtra powietrza oraz stopień ochrony IP23 gwarantuje bezpieczną pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Urządzenie posiada układ chłodzenia cieczy z funkcją ELP z automatyczną aktywacją pompy. Urządzenie przeznaczone jest do spawania stali niskowęglowej, wysokostopowej i aluminium drutami o średnicy 0,8 - 1,6 mm. Wielozakresowa regulacja napięcia i zmiana indukcyjności, pozwala osiągać stabilne jarzenie się łuku. Podajnik wyposażony jest w 4-rolkowy układ podawania spoiwa,
Funkcje storawania:
- Origo Mig C420w - obniżona prędkość dojazdowa, 2/4 takt, miernik V/A (opcja), regulacja długości upalania drutu.

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Esab Origo Mig 3001iw

Origo Mig 3001i - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig 3001iw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

 

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Nowej generacji inwertorowe źródła prądu spawania o zmiennej charakterystyce CC/CV. Urządzenia w wersji OrigoTM Mig posiadajà panel A24 z funkcjami do spawania MMA z wyborem typu elektrody, ArcForce i HotStar, metody TIG z zajarzaniem łuku przez potarcie LiveTig oraz metody MIG/MAG z płynną regulacją napięcia i dynamiki łuku do współpracy z podajnikiem uniwersalnym MobileFeed 300. System Dual MMC pozwala na...

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Origomig 402c

Origo Mig 402cw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig 502cw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Origo Mig 652cw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Wieloprocesowe źródła prądu spawania z hybrydowym rozwiązaniem toru prądowego. Z inwertorem po stronie wtórnej klasycznego transformatora spawalniczego, który umożliwia płynną nastawę dynamiki łuku, napięcia spawania oraz charakterystykę statyczną CV/CC do spawania metodą MIG/MAG, MMA oraz TIG DC.
Urządzenia OrigoTM Mig 502c/652c wyposażone są w panel A13 (miernik V/A opcja) z funkcjami do spawania metodą MMA,TIG DC przy zastosowaniu przystawki LiftArc oraz żłobienie elektropowietrzne. Origo Mig 402c opcjonalnie może być wyposażony  w...

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

Esab Mig 6502cw

Mig 4002cw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Mig 5002cw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Mig 6502cw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Wieloprocesowe źródła prądu spawania z hybrydowym rozwiązaniem toru prądowego z transformatorem mocy oraz inwertorem po stronie wtórnej, który umożliwia płynną nastawę dynamiki łuku oraz zmianę charakterystyki CV na CC. Urządzenia przeznaczone są do spawania metodà MIG/MAG łukiem zwarciowym, natryskowym, pulsacyjnym oraz metodą MMA. Stopień ochrony IP23 gwarantuje bezpieczną pracę w trudnych warunkach przemysłowych z pracami spawalniczymi na zewnątrz włącznie. Wszystkie funkcje dostępne są w różnych panelach w podajniku drutu. Panel U82 wyposażony jest w system ...

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

 

Aristo Mig 4004iw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

 

 

Aristo Mig 4004i w Pulse to innowacyjne, lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe urządzenie marki ESAB bazujące na nowoczesnej technologii inwertorowej przeznaczone do spawania metodami MIG/MAG, Puls, Super Puls, MMA oraz TIG - LiveTig. Nowej generacji zasilacz łuku wyposażony jest w najwyższej jakości energooszczędny blok mocy, który w porównaniu z klasycznymi rozwiązaniami jest lżejszy i zajmuje o 70% mniej miejsca na stanowisku spawalniczym.
Zastosowany modułowy układ chłodzenia cieczy Cool 1 dodatkowo podnosi cykl pracy całego zestawu po przez skuteczne odprowadzenie ciepła z uchwytu spawalniczego. Chłodnica cieczy wyposażona jest w ciśnieniowy czujnik chłodziwa. Wentylator oraz pompa wodna w chłodnicy Cool 1 posiada system oszczędzania energii i jeżeli urządzenie nie jest użytkowanie przez 6,5 min, samoczynnie przechodzi w stan czuwania. 

Czytaj więcej...

Spawarka Esab Mig Mag Spawarki Esab - Doradca handlowy tel. 793 08 40 41

AristoMig5000i

Aristo Mig U4000iw Puls - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Aristo Mig U5000iw - Cena katalogowa >>> Cena promocyjna (zobacz)

Dane i opis szczegółowy urządzeń: 

Nowej generacji inwertorowe źródła prądu do spawania metodą MIG/MAG, MMA. Wersja "U" posiada funkcje do spawania metodą TIG DC z zajarzaniem HF, które sterowane są z panelu U6 lub U82 w podajniku. Niewielka, lekka aluminiowa obudowa ze stopniem ochrony IP23 gwarantuje bezpieczną pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Wersja "w" jest z układem chłodzenia cieczy. Urządzenia przeznaczone są również do stanowisk zautomatyzowanych i zrobotyzowanych ze sterowaniem do każdego typu robota. Atutem ...

Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Ciasteczka

Polityka dotycząca cookies:

Dla Państwa wygody Serwis www.hurtownia-spawarek.pl używa plików cookies i podobnych technologii m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty.

Ciasteczka (cookies) w komputerach. Bez nich nasze życie w Internecie byłoby uciążliwe – przeglądarka nie pamiętałaby naszych preferencji, lub ostatniego miejsca naszych odwiedzin na stronie.

Mechanizm ciasteczek jest wykorzystywany w naszym serwisie przez system statystyk Google Analitycs. Cookies używają też serwisy, do których się odwołujemy poprzez nasz serwis.

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Niemniej w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.

Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Copyright © 2013. Consulting SK www.hurtowniaspawarek.pl  Rights Reserved.